RSS
środa, 17 sierpnia 2016
Ze szminką i whisky na podbój Europy, czyli niesamowite życie Andrzeja Niemczyka

Wciąż trudno pogodzić się z tym, że legendarnego jeszcze za życia, niezwykle charyzmatycznego i bezkompromisowego trenera, twórcy "Złotek", nie ma już wśród nas. Trzeba jednak być wdzięcznym losowi, że śp. Andrzej Niemczyk zdążył opowiedzieć nam swoją pasjonującą, pełną wzlotów i upadków (bo i te, spektakularne wręcz, mu się trafiały) historię.

sobota, 06 lutego 2016
Poradnik pozytywnego myślenia Diego Pablo Simeone

Znakomity dekadę temu argentyński pomocnik po zakończeniu kariery zawodniczej szturmem wdarł się do europejskiego futbolu jako skazany na sukces szkoleniowiec.

Robert Enke, czyli nierówna walka z czarnym psem

Od pierwszych piłkarskich kroków, stawianych jeszcze w Jenie, wiadomo było, że Robert Enke może zajść daleko. Nikomu nie przyszło jednak do głowy, że burzliwa, ale pełna mniejszych i większych sukcesów kariera zakończy się w sposób tak nagły i brutalny.

niedziela, 19 kwietnia 2015
Poznaj Pepa, czyli o książce "Herr Guardiola" słów kilka
"Tiki-taka to gówno. Nienawidzę jej" wyznał w pierwszym roku pracy w Monachium piłkarzom Bayernu Josep Guardiola. Jak 44-letni szkoleniowiec odnalazł się w zupełnie nowej dla niego, niemieckiej rzeczywistości i innym piłkarskim świecie?
wtorek, 07 października 2014
Herr Guardiola - Projekt Bayern Monachium [KONKURS]
7 października nakładem Wydawnictwa Rebis ukazała się w Polsce książka poświęcona w całości niemieckiej przygodzie hiszpańskiego cudotwórcy. A my mamy dla Was trzy egzemplarze tej pozycji!
piątek, 30 maja 2014
Co ty wiesz o futbolu, Harry? [KONKURS]
Pod koniec maja do polskich księgarni trafiła autobiografia Harry'ego Redknappa. Pasjonująca opowieść o minionym półwieczu brytyjskiego futbolu wciąga już od pierwszych stron.
czwartek, 28 listopada 2013
Philipp Lahm odważnie i szczerze nie tylko o swojej karierze
W październiku do polskich księgarni trafiła autobiografia jednego z najlepszych bocznych obrońców na świecie. Niemiec odsłania w niej kulisy świata futbolu u naszych zachodnich sąsiadów.
czwartek, 21 listopada 2013
"Wielki Widzew", czyli historia nie z tego świata
Książkę Marka Wawrzynowskiego, mimo że opisuje fakty, czyta się niczym powieść sensacyjną z pogranicza fantastyki. Czy któreś piłkarskie pokolenie nawiąże jeszcze kiedyś do tamtych sukcesów?
środa, 01 maja 2013
"Arsenal. Jak powstawał nowoczesny superklub", czyli angielsko-francuska recepta na wielowymiarowy sukces [KONKURS]
O tym, że w sporcie niełatwo jest dojść na szczyt, a jeszcze trudniej się na nim utrzymać wiadomo nie od dziś. Żaden sposób nie jest uniwersalny, a w każdym przypadku konsekwencje podjętych działań mogą być opłakane. Arsenal znalazł swoją drogę. Czy najlepszą? Oceńcie sami.
wtorek, 26 marca 2013
W szatni z Mourinho
W klubowej piłce wygrał już wszystko. Wciąż mu jednak mało. Chcecie poznać receptę na sukces sławnego portugalskiego trenera, który w tym sezonie po raz trzeci chce zdobyć puchar Ligi Mistrzów? Sprawdźcie, gdzie warto szukać szczegółów.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Zakładki:
Ulubione
Tagi