Blog > Komentarze do wpisu
Herr Guardiola - Projekt Bayern Monachium [KONKURS]
7 października nakładem Wydawnictwa Rebis ukazała się w Polsce książka poświęcona w całości niemieckiej przygodzie hiszpańskiego cudotwórcy. A my mamy dla Was trzy egzemplarze tej pozycji!

Drobiazgowa kronika pracy Pepa Guardioli w Bayernie Monachium - sukcesy, problemy i sekrety jego nowej drużyny. Autor miał dostęp do legendarnego katalońskiego trenera - a także do szatni i piłkarzy - od chwili ogłoszenia jego transferu, dzięki czemu dostajemy szczegółowe sprawozdanie z pracy Guardioli, poznajemy jego obsesję na punkcie strategii i jego upór w dążeniu do doskonałości. To dokładny zapis wszystkiego, co wydarzyło się wewnątrz Bayernu Monachium w trakcie sezonu 2013/14, podczas którego drużyna zdobyła m.in. mistrzostwo Niemiec, Superpuchar Europy i klubowe mistrzostwo świata.

Martí Perarnau (ur. w 1955 roku w Barcelonie) – dziennikarz i pisarz, były lekkoatleta, skoczek wzwyż, który uczestniczył w igrzyskach olimpijskich w Moskwie w 1980 roku. W 2011 roku opublikował książkę El camí dels campions, poświęconą La Masii, szkółce Barcelony, a w 2013 roku El largo viaje de Pep, o czterech sezonach pracy Guardioli w Barcelonie. Współpracuje m.in. z katalońską stacją radiową RAC1 i dziennikiem „El Periódico de Catalunya”.

image

źródło: materiały prasowe

Chcielibyście otrzymać własny egzemplarz książki “Herr Guardiola”? Zapraszajcie znajomych na fanpage Nie tylko z murawy na facebooku. Jak tylko uzbiera się 300 fanów, czeka na Was konkurs. Dacie radę? Czekamy na Was na Nie tylko z murawy!!!

Na naszym profilu znajdziecie wiele ciekawostek sportowych, zdjęć i komentarzy. Warto nas odwiedzać!

wtorek, 07 października 2014, marcinolczyk1986

Polecane wpisy