Blog > Komentarze do wpisu
Najlepszym typerem został...

Za nami niezwykle emocjonująca piłkarska wiosna. Mistrzem Polski został Śląsk Wrocław. Na podium załapały się również Ruch Chorzów i Legia Warszawa. Z T-Mobile Ekstraklasą pożegnały się z kolei ŁKS Łódź i Cracovia Kraków. W naszym typerze ligowym też sporo się działo.


Ostatecznie bezdyskusyjnym zwycięzcą został... mario! Ale bez obaw, zgodnie z regulaminem organizator nie zgarnie jednak nagrody głównej... ;) Na samym finiszu niesamowitą szarżą popisał się cachaito, który zdołał wyprzedzić dwóch najlepszych dotychczas zawodników. Dzięki zdobyciu 12 punktów w dwóch ostatnich kolejkach zostawił w pobitym polu alkoona i sliwe_oslo1910, którzy za ostatnie mecze zgarnęli zgodnie po 7 punktów. Do podium bardzo zbliżył się marekrts i nie wykluczone, że gdyby nie skończył się sezon, to znalazłby się na pudle. Nieźle wypadł też sianko9, który nie licząc mario w ostatnich dwóch kolejkach zdobył najwięcej, bo aż 14 punktów i uplasował się ostatecznie na dobrym 5. miejscu.

Drugą część tabeli należy do zawodników, którzy nie typowali zbyt regularnie. Szkoda, że opuścili kilka kolejek, bo od czasu do czasu pokazywali, że mogą być naprawdę groźni. Jinn, cacuch, budowlaniksb i Smutny_Janusz stracili za dużo meczów, by nawiązać rywalizację z najlepszymi. Pierwszą dziesiątkę zamyka franek1910, który w pewnym momencie z niewiadomych przyczyn przyczyn przestał w ogóle grać (szkoda, bo wcześniej szło mu całkiem dobrze...).

Na początku rundy w grze udział brali jeszcze eurobank (15 punktów) i zajfa (3), ale bardzo szybko się poddali i słuch po nich zaginął...

Większość zawodników bezbłędnie wskazała ligowych spadkowiczów, dzięki czemu wzbogaciła swoje konto o dwa punkty extra, ale nie miało to już żadnego wpływu na sytuację w tabeli.

Tabela końcowa wiosennej rundy typera:

(*mario) (80)
1.cachaito 77
2.alkoon 74
3.sliwa_oslo1910 73
4.marekrts 71
5.sianko9 65
6.jinn 51
7.cacuch 47
8.budowlaniksb 44
9.Smutny_Janusz 37
10.franek1910 27

* wynik organizatora podany jest tylko jako punkt odniesienia i miernik poprawności jego przedmeczowych typów

Nagroda główna, czyli czteropak Harnasia trafia więc w ręce cachaito, który jest z nami od samego początku i wiosną potwierdził dobrą dyspozycję z jesieni. Alkoon za zaszczytne drugie miejsce otrzymuje parkę Harnasi, bo w trójkę zawsze raźniej ;) Harnaś za ostatnie miejsce na pudle powędruje aż do ... Norwegii! sliwa_oslo1910 nie uczestniczył w inauguracyjnej - jesiennej rundzie typera, ale na wiosnę pokazał, że jest mocny w "te klocki" i do zwycięstwa zabrakło mu naprawdę niewiele. Zwycięzcom gratulujemy. Organizator zabawy skontaktuje się z nimi osobiście w celu ustalenia sposobu przekazania nagród. 

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Nie tylko z murawy jest już na facebooku. Na profilu znajdziecie wiele ciekawostek sportowych, zdjęć i komentarzy.

wtorek, 08 maja 2012, marcinolczyk1986

Polecane wpisy